Kompleksowa oferta
cateringowa z dbałością o każdy szczegół
Szukasz lokalnego
cateringu z Lublina?
Oto jesteśmy!
Niebanalne menu,
profesjonalny catering
zapraszamy!

Pogotowie Cateringowe to doskonały wybór, jeśli interesuje Cię smakowite menu i przystępne ceny. Nasza firma specjalizuje się w kuchni tradycyjnej i międzynarodowej, dlatego masz do dyspozycji urozmaicony jadłospis na dowolną okazję. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Z tego powodu zawsze zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem i wybierz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Usługa realizowana jest na terenie Lublina i okolic. 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy klienci byli zawsze zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiedni catering Lublin ceny do indywidualnych preferencji. Ostateczna cena, jaką zapłacisz za zakupione menu, uzależniona jest od wielu czynników, m.in. ilości serwowanych potraw i ich formy, liczby zaproszonych gości czy opcji dodatkowych. Jeśli planujesz bardziej wytworne przyjęcie, to zachęcamy Cię do wyboru oferty Premium, która obejmuje również profesjonalną obsługę kelnerską. 

Nasze usługi cateringowe sprawdzą się na wiele okazji. Chętnie pomożemy Ci przy organizowaniu wesela, imprezy urodzinowej, chrzcin, komunii czy spotkania biznesowego. Wszyscy kucharze, z którymi współpracujemy to prawdziwi profesjonaliści, dlatego Twoi goście będą na pewno zachwyceni przygotowanym menu. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą, którą znajdziesz na naszej stronie. Catering Lublin cennik ostatecznie otrzymasz po ustaleniu szczegółów.