Kompleksowa oferta
cateringowa z dbałością o każdy szczegół
Szukasz lokalnego
cateringu z Lublina?
Oto jesteśmy!
Niebanalne menu,
profesjonalny catering
zapraszamy!

Impreza urodzinowa to doskonała okazja do celebracji ważnego dnia i spotkania w gronie najbliższych. Kluczowym elementem przyjęcia tego typu jest menu, które zaserwujesz swoim gościom. Pogotowie Cateringowe to najlepszy wybór w Lublinie, jeśli chcesz zamówić wyborne menu w bardzo dobrej cenie. Możemy Ci zaproponować atrakcyjne warunki współpracy z gwarancją satysfakcji. Mamy duże doświadczenie w przyrządzaniu dań na osiemnastki, okrągłe jubileusze czy też kinder party dla najmłodszych gości.

Nawet kameralne urodziny w gronie najbliższych osób mogą zyskać, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy w sporządzeniu menu. Ten ważny dzień w roku lepiej przeznaczyć na relaks i dobrą zabawę, zamiast na przygotowywanie wykwintnego jadłospisu dla swoich gości. Nasi kucharze opracują doskonały catering na przyjęcie o dowolnym profilu - zarówno skromną kolację dla rodziny i przyjaciół, jak i wykwintny bankiet dla kilkudziesięciu biesiadników. 

Jeśli organizujesz urodziny dla swojego dziecka, przyjaciela, członka rodziny czy partnera - zgłoś się po catering na urodziny Lublin! Przygotujemy z tej okazji wyborne menu, przyrządzone na podstawie Twoich indywidualnych preferencji!  Oferta cateringowa, którą przygotowaliśmy, jest znacznie bardziej urozmaicona, dlatego chętnie pomożemy Ci także w opracowywaniu menu na wiele innych okazji! Nie ważne, czy planujesz wesele, chrzciny, komunie czy przyjęcie wigilijne, z naszymi potrawami każde spotkanie będzie na pewno udane! Napisz lub zadzwoń w celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów.