Kompleksowa oferta
cateringowa z dbałością o każdy szczegół
Szukasz lokalnego
cateringu z Lublina?
Oto jesteśmy!
Niebanalne menu,
profesjonalny catering
zapraszamy!

Prowadząc nowoczesne przedsiębiorstwo, często trzeba zorganizować formalne spotkanie dla współpracowników lub kontrahentów. W jego trakcie możesz zaserwować zaproszonym wyśmienite dania, korzystając z usług cateringowych naszej firmy. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę, która sprawdzi się w wielu sytuacjach. Nie ważne, czy czeka Cię konferencja branżowa, czy impreza firmowa, nasi kucharze na pewno poradzą sobie z każdym wyzwaniem! Wszystkich klientom z Lublina i okolic zapewniamy przejrzyste warunki współpracy oraz przystępne ceny. 

W trakcie spotkania biznesowego, w którym uczestniczą ważni kontrahenci, smakowity catering dla firm Lublin będzie doskonałą opcją. Możemy dla Ciebie przygotować dowolne menu, zarówno w wersji kilkudaniowej, jak i w formie szwedzkiego stołu. Polecamy się także na imprezę firmową dla pracowników, którą warto uświetnić naszymi wybornymi potrawami.

Catering konferencja Lublin

Mamy również ogromne doświadczenie w organizacji konferencji biznesowych, naukowych czy branżowych. W zależności od profilu wydarzenia opracujemy dla Twoich gości smakowity catering, składający się z ciepłych oraz zimnych dań kuchni polskiej lub międzynarodowej. Nasi szefowie kuchni mogą też przyrządzić specjalne menu wegetariańskie, które przypadnie do gustu gościom wykluczającym mięso ze swojej diety. Opcja sprawdzi się nie tylko na eventy firmowe, ale też szkolenia czy inne spotkania biznesowe, jakie planujesz zorganizować w przyszłości. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu i menu na catering konferencja Lublin. Sprawdź również pozostałe propozycje naszej firmy przeznaczone na wesela, komunie czy imprezy okolicznościowe.