Kompleksowa oferta
cateringowa z dbałością o każdy szczegół
Szukasz lokalnego
cateringu z Lublina?
Oto jesteśmy!
Niebanalne menu,
profesjonalny catering
zapraszamy!

USŁUGI CATERINGOWE - LUBLIN

Dowiedz się więcej o szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług i wybierz tę, najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. Obsługujemy wydarzenia w odległości do 350 km w promieniu Lublina.

Smakowite menu to podstawa każdego przyjęcia, w końcu nic tak nie łączy zaproszonych gości, jak wspólnie spożywany posiłek! Profesjonalny catering to najlepsza opcja bez względu na profil uroczystości, pozwoli Ci bowiem oszczędzić wiele czasu na gotowaniu. Nasza firma proponuje Ci usługi na najwyższym poziomie, które dostępne są na terenie Lublina i okolicznych miejscowości. To idealny wybór na spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną czy urodzinową, a także chrzciny, komunię oraz wykwintny bankiet.

Pogotowie cateringowe gwarantuje najlepsze ceny, wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że każdy z gości będzie wspominał spożywane dania na długo po zakończeniu wydarzenia. Proponujemy Ci kilka wariantów do wyboru, przez co lepiej dostosujesz ofertę do swoich potrzeb. Wybierz pakiet Premium przeznaczony dla najbardziej wymagających, Family na imprezę w gronie rodzinnym lub Biznes na szkolenie firmowe czy konferencję. 

Usługi cateringowe Lublin to doświadczeni i utalentowani kucharze, którzy doskonale orientują się w tradycji kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Dzięki temu są w stanie przygotować dla Ciebie wyborne dania, które posmakują nawet najbardziej wybrednym gościom. Aby skorzystać z usług cateringowych, skontaktuj się z nami i  ustal szczegóły z konsultantem.

Oferta Cateringu dla tych którzy chcą sami wybrać potrawy znajduje się tutaj: ZAMÓWIENIA NA CATERING.

Catering premium

Nasza oferta cateringowa obejmuje szerokie spektrum wydarzeń – zapewniamy obsługę gali, konferencji i bankietów – zawsze spójną z elementami wystroju oraz tematem przewodnim wydarzenia. Oferowana przez nas obsługa kelnerska jest zaplanowana tak, by zapewnić wszystkim uczestnikom wydarzenia fachowy i nieprzerwany serwis. Usługa catering premium to połączenie wyśmienitej kuchni z zawsze profesjonalną i życzliwą obsługą.

Catering biznes

Oferujemy również obsługę cateringową szkoleń oraz spotkań biznesowych. Posiadane zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół umożliwiają nam dopasowanie usługi do Państwa wymagań oraz preferencji Waszych biznesowych partnerów. Gościom serwujemy dania kuchni polskiej i specjały kuchni międzynarodowej.

Catering family

Proponujemy bogate, ciekawe menu oraz dekoracje na różne rodzinne uroczystości! Dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Urodziny, wesele czy komunia, uświetnione naszymi daniami oraz estetycznymi dodatkami, to gwarancja sukcesu. Uroczystość organizujemy we własnej restauracji lub w lokalizacji wskazanej przez Klienta.

DODATKOWE OPCJE CATERINGOWE: